De Boer & Partners | Appartement | Karakteris... | 6599569

Karakteristiek loft appartement van 150m² aan de Jachthaven!

€ 499.000
2 slpk
150 m² bew. opp.
1 badk
Terug naar overzicht

Dit pand werd 24 keer bekeken

Antoine Coppenslaan 23/1, 2300 Turnhout, België

Licht en ruim loftappartement van ca. 150 m² op de eerste verdieping in het karaktervolle gebouw “Maria Cattiva”, onderdeel van het project Anco Torens. Gelegen aan de Jachthaven van Turnhout, biedt deze loft een unieke woonbeleving. Dankzij de grote raampartijen langs drie zijden, de hoge plafonds en het zonnige terras van ca. 40 m² geniet u hier van een overvloed aan licht en een prachtig uitzicht over het water. Een autostaanplaats is optioneel bij te kopen voor €25.000.

Indeling van het appartement:
Het appartement bestaat uit een lichtrijke woonkamer op parketvloer en een open leefkeuken, uitgerust met volgende toestellen: een vaatwasser, oven, magnetron, koelkast en een elektrisch kookvuur met dampkap. De leefruimte geeft directe toegang tot het ruime en zonnige terras van maar liefst ca. 40 m², waar u geniet van een schitterend zicht op de jachthaven.

Aansluitend aan de keuken bevindt zich een ruime en praktische berging met aansluitingen voor wasmachine en droogkast. Het slaapgedeelte omvat twee ruime slaapkamers (ca. 16,5m² en ca. 14m²), een apart gastentoilet en een badkamer met een ligbad/douchecombinatie, dubbele wastafel en toilet.

Een ondergrondse autostaanplaats (nr. 82) en de kelderberging bevinden zich in de kelderverdieping en zijn via de lift rechtstreeks toegankelijk. De autostaanplaats is optioneel bij te kopen voor 25.000 EUR.

Bijzonderheden:
- Gemeenschappelijke kosten: 100 €/maand
- Lift aanwezig
- Gemeenschappelijke fietsenberging
- Hoge plafonds die het echte "loftgevoel" creëren
- Prachtig zicht op het water
- Centrale ligging: nabij bij winkelcentra, de jachthaven, wandel- en fietspaden
- Goedgekeurde elektrische installatie
- Zeer gunstige EPC-score: 112 kWh/m²/jaar

Bekijk dit appartement via ons interactief grondplan: https://deboerenpartners.virtimmocontent.be/start-visit/4895

  • Bruto opp.ca. 150 m²
  • Referentie nr. 6546 TIV
  • Beschikbaarheid vanaf akte
  • Syndickosten 100 €
  • Parkings (binnen) Ja
  • Elektriciteitskeuring beschikbaar ja, conform
  • Verwarming individueel gas cv
  • EPC 112 kWh/m²
  • EPC label B B
  • EPC code 20250203-0003520182-RES-1
  • Dubbel glas Ja
  • Isolatie Ja
  • Slaapkamers 2
  • Badkamers 1
  • Verdieping 1
  • Terras Ja
  • Berging Ja
  • Lift Ja
  • Stedenbouwkundige bestemming woongebied
  • Stedenbouwkundige vergunning Vergunning uitgereikt
  • Dagvaarding en herstelvordering Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
  • Voorkooprecht Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
  • Verkavelingsvergunning Geen verkavelingsvergunning
  • G-score A
  • P-score A
Karakteristiek loft appartement van 150m² aan de Jachthaven!
Bekijk alle foto's
(20)


Wonen in
Turnhout

Turnhout, dat is de provinciehoofdstad van de Kempen. Dwaal door het historische centrum en vergaap je aan het 14de-eeuws Begijnhof, erkend als werelderfgoed. Ook aan winkels geen gebrek en tal van restaurants, waaronder ons het allereerste sterrenrestaurant “HERT”, en gezellige bars wachten op u. Tot rust komen doet u in het Stadspark of in één natuurgebieden, zoals het gekende Zwart Water met zijn uitgestrekte vennen.

Kaart Streetview

Contacteer de makelaar

Iris Van Heupen
+32 14 22 42 00

Contacteer ons

De Boer & Partners - Kantoor Turnhout bvba

Wij schatten de waarde
van uw eigendom

Heeft u plannen om nu, of in de nabije toekomst uw eigendom te verkopen?
Vraag dan nu een gratis en vrijblijvende schatting aan.

Gratis schatting