Nieuwbouwproject “Zuiderzicht Katharina” te Hoogstraten bestaande uit 7 luxueuze appartementen met prachtige tuin (-terrassen)!
De appartementen variëren tussen de 93m² - 145m², afwerking gebeurt conform het lastenboek en geheel naar uw eigen smaak.
TROEVEN:
- Verlaagd btw tarief (6%) mogelijk tot eind 2024*
- E-peil 0 - vrijstelling KI voor de eerste 5 jaar
- Mooie polyvalente ruimte met terras/tuin, exclusief beschikbaar voor bewoners, voor bv. familiefeesten
- Volledig aangelegde (terras)tuinen
- Mogelijkheid tot levensbestendig wonen
Verplicht tot het aankopen van minstens één staanplaats, optioneel bij aan te kopen: fietsenberging.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met saidja.de.vrij@deboerenpartners.be van ons kantoor te Hoogstraten.
De Boer & Partners | Home | KOOP NU NOG AAN 6%!... | 5743172
PROJECT "ZUIDERZICHT KATHARINA”
1
51.4020239
4.7644487
PROJECT "ZUIDERZICHT KATHARINA”
https://deboerenpartners.be/uploads/icons/map-marker-project.svg
Hoogstraten
Vlakbij de grens met Nederland in de Antwerpse Kempen vind je het gezellige Hoogstraten. Een groene parel waar het heerlijk wonen is en een charmant centrum garant staat voor winkelplezier en culinair genot.